Plný funkcí a přitom tak jednoduchý.

Prozkoumejte funkce intranetu EMA, které Vám pomohou lépe organizovat Vaši firmu. Software je tvořen pro malé a střední firmy s cílem udělat efektivní a přitom velmi jednoduchý intranet.
ZÁKLADY

Báze znalostí

Využijete jednou a už nebudete věřit, že jste to někdy dělali jinak. Umožněte svým zaměstnancům přístup k informacím, které potřebují ke své činnosti. Konečně mají místo, kde si informaci lehce najdou a nemusí tak zatěžovat dotazy svého kolegu. Pro nové zaměstnance máte nástroj, kde naleznou vše, co pro svoji náplň potřebují. Ať jsou zrovna kdekoli.
ZÁKLADY

Řízení lidských zdrojů

Velmi jednoduchý a efektivní nástroj na pořádek ve všech dokumentech k lidským zdrojům. Uchovávejte, snadno vyhledávejte a využijte pokročilých funkcí nad všemi dokumenty, které se Vážou k zaměstnancům, nebo pracovním uchazečům. Od uchovávání souborů, přes žádosti a schvalování dovolených, personální kalendáře, lékařské prohlídky, propojení s majetkem společnosti, a mnoho dalšího.
ZÁKLADY

Chat & zprávy

Využijte sociálních funkcí jako zprávy, chat nebo sociální síť k vytváření firemní kultury. Nechte své zaměstnance ať sdílí svoje úspěchy, zážitky, výhry i prohry. Sociální vztahy na pracovišti mají obrovský vliv na efektivitu celé vaši firmy.
V EMA máte k dispozici vlastní sociální síť, jako je například Facebook. Avšak pouze o Vaši firmě.
ZÁKLADY

Správa majetku

Pořádek ve firemním majetku potřebuje mít každá firma. Ovšem nyní se k tomu přidává dimenze spojování majetku s konkrétní osobou (nebo jiným majetkem, kde to dává smysl). Kdykoli se pak můžete podívat který majetek využívá která osoba a logicky naopak.
ZÁKLADY

Řízení smluv

Všechny smlouvy, které se týkají Vaši společnosti na jednom místě. Snadné upozornění na datum konce platnosti, na data obnovení smluv. Využijte provázání smluv s konkrétními lidmi, nebo majetkem. Dostane se Vám zcela nový, perfektně roztříděný, přehled Vašich smluv.
ZÁKLADY

Sdílení souborů, datový sklad

Pořád někomu něco posíláte? Dávejte vše na jedno místo a neobtěžujte se tím, že zase někdo bude chtít od Vás něco poslat. Pokročilé sdílení souborů, kde určítě, kdo co může zobrazit a stáhnout. Soubory jsou Vašim lidem dostupné na počítači, tabletu či telefonu, a to ať jsou kdekoli s připojením k internetu.
ZÁKLADY

Řízení a správa úkolů

Udělejte pořádek ve svých úkolech. Konečně jsou úkoly na bázi celé firmy v jednotném prostředí, snadno zobrazitelné a s vlastní logikou, která přinutí úkoly plnit. Na jedné stránce zobrazíte všechny své úkoly i úkoly, které jste zadali ostatním. Snadno tak vidíte, co máte plnit, nebo co a kdy máte očekávat.
ZÁKLADY

Sdílené kalendáře

Kalendář, do kterého se automaticky přidávají všechny akce v systému. Schválené dovolené, úkoly od ostatních, Vaše vlastní události, … Každý zaměstnanec má svůj vlastní, ale není problém odebírat kalendář kolegy, nebo celé firmy. Tento kalendář si snadno sesynchronizujete například se svým mobilním telefonem. Budete ho mít tak kdykoli po ruce.
POKROČILÉ

Projekty

Efektivní spolupráce na projektech napříč celým týmem. Zakládejte projekty, přiřaďte řešitelských tým. Mějte všechnu komunikaci, úkoly, přílohy a deadliny k projektu hezky na jednom místě. Dostupné z libovolného zařízení, kdekoli na světě.
ZÁKLADY

Excelové tabulky

Do všech detailů položek, které v EMA Intranetu máte, jsme přidali možnost zakládat a spravovat excelové tabulky. Pro ty z Vás, kterým Excel v EMA Intranetu chyběl, je toto řešení.
Help us with spanishdeutsch translations and get lifetime licence for free! Contact us at info@ema-intranet.com