EMA Intranet a CRM 5.
Překonává hranice.

EMA Intranet a CRM ve své 5. verzi přináší vylepšení, kam se podíváte. Zbrusu nová možnost řízení obchodních příležitostí, vylepšená fakturace a tvorba nabídek, efektivnější CRM systém, faceliftovaný design a mnoho nových reportů. Zdokonalená spolupráce zaměstnanců, vyladěné zadávání úkolů i řízení projektů. EMA je pro ty, kdo překonávají hranice a mění svět.

produktivita na maximum

Spolupráce a sdílení znalostí

Potřebujete místo, kde budete zveřejňovat informace, diskutovat o aktuálních problémech, řídit své projekty a utvářet firemní kulturu? Zadávat úkoly a spolupracovat na vytváření dokumentů? Komentovat, lajkovat a sdílet? 

EMA vám poskytne mnohem více. Poznejte skutečnou sílu Vaší organizace, když každý pracovník má všechny informace okamžitě po ruce.
Řízení vztahu se zákazníky

CRM systém moderní firmy

Dokonalý přehled o Vašich zákaznících je zcela klíčový pro fungování firmy. EMA boří hranice a jde mnohem dále. Automaticky spojuje veškerou práci provedenou v intranetu k daným zákazníkům. Několika kliky se dozvíte, co od Vás zákazník zakoupil, jaké příležitosti s ním prodejci měli, kolik času bylo se zákazníkem stráveno a mnoho dalších pokročilých přehledů.

Výpis následných kontaktů nebo úkolů pro daného zákazníka Vám dá vždy přehled o tom, co musíte udělat. Vaši zákazníci se budou cítit jako v bavlnce.
PRO MALé a střední firmy

Fakturace a tvorba nabídek

Vytvářejte nabídky a vystavujte faktury přímo z CRM a Intranetu. Pak můžete čerpat všech výhod s tím spojených. Automaticky budou rozčleněny podle klientů, poskytnout Vám rychlé přehledy kde se daří, kde naopak. A když zákazník zavolá, budete je mít okamžitě po ruce.

Díky kompletnímu propojení s ostatními sekcemi je pak vystavování dokladů otázkou vteřin. Nabídky a faktury pak můžete vystavovat kdykoli a kdekoli právě jste. Třeba z mobilního telefonu.
Obchod pod kontrolou

Už nikdy neuteče žádná příležitost

S EMA 5 přichází dlouho očekávaná funkce sledování příležitostí. Mějte plně pod kontrolou a ovládejte všechny příležitosti, které se Vaší firmě objeví. Jednoduše přiřaďte odpovědnosti a sledujte celý proces řešení.
 
EMA se pak postará o vše ostatní. Nabídne přehledy řešení, postará se o to, aby se na nikoho nezapomnělo a včas upozorní na případné problémy.
SNADNá personalistika

Řízení lidských zdrojů

Pracovní smlouvy, dodatky, dovolené, lékařské prohlídky, školení, seznam uchazečů o práci. Zadané úkoly (splněné i nesplněné), docházka, aktivita daného zaměstnance… Nechcete mít konečně vše hezky pod kontrolou, snadno dostupné, na jednom místě?

Vychutnejte si přehlednost a snadnost přístupu k informacím v EMA Intranetu. Můžete si zvolit, které informace budou přístupné ostatním zaměstnancům, a které uvidíte pouze vy.
včasné dokončení úkolů

Správa úkolů napříč organizací

Jedna stránka EMA Intranetu = kompletní přehled všech úkolů. Jak vašich, tak zadaných ostatním. Přehledně rozčleněná do budoucích, úspěšně vyřešených i zmeškaných povinností.

Každý úkol může mít libovolný počet řešitelů, lze k němu přidávat přílohy, komentovat a na úkolu efektivně spolupracovat. Navíc EMA obsahuje inteligentní řízení úkolů pomocí emailových notifikací. Všichni budou vědět o aktuálním stavu, komentářích a budou automaticky připomínáni, pokud se úkolu blíží termín dokončení.
vytvářejte firemní kulturu

Sociální komunikace

Spolupracujte naplno. EMA Intranet je doslova prošpikovaný sociálními funkcemi. Na úvodní stránce máte plnohodnotnou sociální síť, každou položku, znalost, zákazníka, soubor, můžete v EMA Intranetu komentovat, diskutovat o zlepšení, oponovat, schvalovat. Tak sdílejte, lajkujte, nadávajte, chvalte. A společně vylepšujte!

Důležité informace napříč firmou můžete publikovat hned dvěmi způsoby. Pouze zobrazit, nebo vyžadovat přečtení. Při druhé variantě je příjemce povinen potvrdit, že daný článek četl. Informace se tak zaručeně dostane ke svému cíli.
Projekt? Není problém.

Projekty. Jednoduše. Včas.

Přizvěte všechny osoby, které se mají na projektu podílet a využívejte všech nástrojů EMA Intranetu, které usnadňují dokončení projektu.

Na jedné stránce máte vše, co k projektu potřebujete. Veškerou komunikaci, milníky a termíny dokončení, soubory k projektu i měřič stráveného času na projektu. Díky automatickým notifikacím žádný člen projektu o nic nepřijde.
Data v bezpečí

Bezpečnost až na prvním místě

EMA Intranet je cloudovou aplikací, která zabezpečení provádí na 5ti vrstvách (fyzické zabezpečení, ochrana přenosu dat, zabezpečení v aplikaci, pojištěním dat a pravidelným automatickým zálohováním).

Data v EMA jsou mnohem bezpečněji uložená, než na jakémkoli Vašem soukromém serveru. Zabezpečení je u nás vždy až na prvním místě.
ihned k dispozici

Líbí se Vám? Připraveni ke startu?

EMA Intranet a CRM je cloudovou službou. Pro Vás to znamená jediné. Začít můžete právě teď! Nepotřebujete k tomu nic jiného, než cca 5 minut Vašeho času.

Vyplňte registrační formulář a do pár vteřin obdržíte přihlašovací jméno a heslo, pomocí kterých odstartujete organizovanější a efektivnější podobu Vaší firmy.

Zjistí výhody EMA 5
Prozkoumej náš web a poznej všechny výhody, které ti EMA Intranet může přinést.
Zaregistruj se. Je to zdarma!
Registrace i používání EMA Intranetu je zdarma. Tak na co ještě čekáte?
Využij naši podporu do začátků
Přímo v aplikaci najdete živý chat s naší podporou. Pomůžeme nastavit aplikaci a začít pracovat.

Věří nám ti nejlepší ve svém oboru

Implementační služby

Nevíte si rady se začátky? Nechcete si nastavovat vše sami? Ozvěte se nám a my Vás celým procesem provedeme, nebo za Vás aplikaci nastavíme.

Prozkoumejte naše funkce

Lidské zdroje
Snadná a přehledná správa zaměstnaneckých dokumentů.
Chat & Zprávy
Dovolte svému týmu aby byl ve spojení. Kdekoli a kdykoli.
Firemní sociální síť
Funkce sociální sítě přilákají pozornost Vašich lidí.
Báze znalostí
Všechny informace na jednom místě. Snadno dohledatelné.
Správa majetku
Váš majetek na jednom místě včetně moderních funkcí.
Správa smluv
Snadné hlídání konců platnosti, obnovy, apod.
Sdílení souborů
Umožněte celému týmu přistupovat k souborům.
Správa úkolů
Geniálně vyřešená správa úkolů Vašich lidí.
Sdílené kalendáře
Používejte sdílené kalendáře ve Vaši firmě. Organizujte.
CRM Systém
Skvěle navržený CRM systém, který budete používat.
Snadné vyhledávání
Vyhledávejte cokoli. Ikdyž nevíte, jak se to jmenuje.
Firemní wikipedia
Vyhledejte cokoli. Ikdyž nevíte, jak se to jmenuje.
Faktury
Vytvářejte snadno faktury a mějte přehled o svém podnikání.
Nabídky
Vytavujte nabídky, z nich faktury a spojujte je se zákazníky v CRM
Remindery
S chytrým systémem přiomínek již nezapomenete na nic.
Reporty
EMA přináší dokonalý přehled o Vaší organizaci. Užívejte si ho.
Help us with spanishdeutsch translations and get lifetime licence for free! Contact us at info@ema-intranet.com